Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Majewski kontra Marzewski na KKM w Lelisie

Walka zawodnika Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Marcina Majewskiego z reprezentantem Fight Academy Ostrołęka Rafałem Marzewskim będzie jednym z najciekawszych pojedynków Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie.

majewski_marzewski_12_03_18

Pojedynek zostanie przeprowadzony w kategorii K1 PRO AM w kategorii -70 kg. Obaj zawodnicy są bardzo dynamiczni, zadający dużo ciosów i niezwykle zmotywowani w ringu.

- Z pewnością będą chcieli pokazać się przed szeroką publicznością i stoczyć najlepszą walkę podczas gali - zaznacza organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak z Fight Academy Ostrołęka. - Marcin Majewski nie będzie jedynym zawodnikiem z Ostrowi Mazowieckiej, który pojawi się w rywalizacji. Kolejne szczegóły odnośnie Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie przedstawimy w najbliższych dniach.

Podczas imprezy w Lelisie fani sportów walki będą mogli obejrzeć starcia m.in. w formułach boks, karate, K1 i MMA. Oprócz gospodarzy w rywalizacji zaprezentują zawodnicy m.in. Mławy, Wyszkowa, Suwałk, Włocławka, Augustowa, Warszawy czy też Ostrowi Mazowieckiej.

Impreza została zaplanowana na sobotę 24 marca o godz. 19.00 w hali sportowej przy CK-BiS przy ulicy Szkolnej 48 w Lelisie.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies