Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia w sparingu uległa Wissie Szczuczyn

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie przegrali z czwartoligową Wissą Szczuczyn 1:4.

ostrovia_lipski_06_03_18

Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Kowalczyka zdobył Damian Kopacz. W okresie przygotowawczym żółto-zieloni zapisali na swoim koncie dwa zwycięstwa, remis i trzy porażki.

Z boiska schodzili pokonani w meczach z Bugiem Wyszków 2:3, MKS Małkinia 1:2 i w ostatnim pojedynku z Wissą Szczuczyn 1:4.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wygrali za to mecze z KS CK Troszyn 3:1, Orlętami Czyżew 2:1 i zremisowali z KS Wąsewo 1:1.

Teraz przed zespołem najważniejszy test, którym będzie konfrontacja z KS CK Troszyn. Mecz 16 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie przy ulicy Niepodległości. Początek konfrontacji w sobotę 17 marca o godz. 15.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies