Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Policja


Gościnny popis 61-latki z powiatu ostrowskiego. Nagrodą mandat (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych w Olszewie-Borkach (powiat ostrołęcki). Na miejscu interweniowali m.in. funkcjonariusze policji. Mundurowi ukarali sprawczynię stłuczki, 61-letnią mieszkankę powiatu ostrowskiego, wysokim mandatem.

audi_powiat_ostrowski_kolizja1_13_03_18

Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Szymanowskiego i Dunikowskiego w Olszewie-Borkach. Na miejsce stłuczki oprócz policjantów wezwano też straż i karetkę pogotowia.

O szczegółowe informacje poprosiliśmy asp. Tomasza Żerańskiego, rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- 61-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego kierująca audi nie zastosowała się do znaku A-7 i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu citroenowi. Doszło do stłuczki. Citroenem kierowała 42-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Kobiety nie odniosły poważnych obrażeń, były trzeźwe - informuje oficer prasowy.

Funkcjonariusze policji ukarali kierującą audi mandatem w wysokości 500 złotych.

Do zdarzenia doszło we wtorek 13 marca przed godz. 10.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies