Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Tenisowy triumf Agaty Dębek (zdjęcia)

Reprezentantka Ostrowi Mazowieckiej Agata Dębek okazała się najlepsza w halowym turnieju tenisa ziemnego z okazji Dnia Kobiet, który został rozegrany w hali przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce - Wojciechowicach.

tenis_debek1_16_03_18

W finałowym meczu Agata Dębek pokonała drugą zawodniczkę z Ostrowi Mazowieckiej Emilię Pecurę 6:2. Kolejne miejsca w zawodach wywalczyły reprezentantki Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego - Katarzyna Kołakowska, Edyta Grabowska, Joanna Niska i Milena Tyszka.

Turniej Kobiet był imprezą towarzyszącą turniejowi o puchar dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza. W gronie panów najlepszy okazał się Jordan Czapski, który w finale pokonał rozstawionego z numerem dwa Jakuba Noska 6:4 4:6 10:1 i umocnił się na prowadzeniu w rankingu open.

Nagrody najlepszym zawodniczkom wręczali wspólnie dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz, prezes OST Dariusz Terlikowski oraz wicedyrektor ZSZ nr 3 Barbara Olech.

Najważniejsza impreza pierwszej części sezonu została zaplanowana w dniach 14-15 kwietnia, kiedy to w dwóch halach zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki.