Opublikowano

Ostrovia Ostrów Mazowiecka zagra z KS CK Troszyn

Wyjazdowa konfrontacja Ostrovii Ostrów Mazowiecka z KS CK Troszyn będzie najciekawszym starciem na inaugurację rundy wiosennej ligi okręgowej w

Wyjazdowa konfrontacja Ostrovii Ostrów Mazowiecka z KS CK Troszyn będzie najciekawszym starciem na inaugurację rundy wiosennej ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Faworytem meczu będą podopieczni trenera Łukasza Bałazego. Czy żółto-zieloni sprawią niespodziankę?

KS CK Troszyn w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej musiał dokonać kilku korekt w kadrze. Z drużyny odszedł bramkarz Daniel Woźniak, który przeniósł się do ostrołęckiej Narwi, drugi bramkarz Adrian Drężek, który powrócił do Kurpika Kadzidło oraz Konrad Mamiński, który również skrócił wypożyczenie ponownie zagra w barwach Kurpika Kadzidło.

W ich miejsce klub z Troszyna pozyskał Marcina Tyszkę z Rzekunianki Rzekuń i Szymona Kędzierskiego z Korony Ostrołęka. Istotnym wzmocnieniem drużyny w środku pola powinien być także Karol Górski, który przeniósł się do Troszyna również z drużyny lidera IV ligi mazowieckiej - ostrołęckiej Korony.

W okresie przygotowawczym KS CK Troszyn dobrze prezentował się w meczach sparingowych i zapisał na swoim koncie cztery zwycięstwa, remis i dwie porażki. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przegrali z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 1:3, ale wówczas był dopiero początek okresu przygotowawczego do rundy wiosennej.

Ostrovia z kolei zimą rozgrywała mecze sparingowe w Ząbkach i Zambrowie. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka dwa spotkania wygrali, trzy przegrali, a jeden zakończyli remisem. Warto przypomnieć, że na początku sezonu KS CK Troszyn rozbił Ostrovię na wyjeździe 5:0. Teraz podopieczni trenera Pawła Kowalczyka będą chcieli zrewanżować się za bolesną porażkę.

W tabeli ligi okręgowej po rundzie jesiennej KS CK Troszyn plasuje się na siódmej lokacie z dorobkiem 25 punktów. Ostrovia Ostrów Mazowiecka ma z kolei na koncie 17 punktów i jest obecnie jedenasta. Obie drużyny nie mają realnych szans na walkę o awans do IV ligi, ale również są dalekie od walki o utrzymanie. Mimo to wiosną powinni skupić się na walce o wysokie lokaty w ligowej tabeli.

KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, sobota - 17 marca, godz. 15.00. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ulicy Niepodległości w Baranowie.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz