Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe

Tygrysy drużynowymi mistrzami w kręgle (zdjęcia, wideo)

Ostatnia odsłona gier o drużynowe mistrzostwo w kręgle za nami. Tytuł trafił do Tygrysów, którzy mimo porażek w ostatnich dwóch kolejkach sięgnęli po końcowy triumf.

kregle_31_03_18

Tyle samo punktów co zwycięzca turnieju zgromadzili Qumple, jednak strącili mniej kręgli w przebiegu całego turnieju i w konsekwencji musieli zadowolić się drugim miejscem.

Na trzecim miejscu o dwa punkty mniej od mistrza zdobył Zurad. Tuż za podium znalazł się MOSiR, a za nim kolejno Lucky Strike, Schneider, TV Ostrów, Forte, Agenci Wsi i Jastrzębie.

W ostatniej kolejce doszło do ciekawego starcia pomiędzy mistrzem a wicemistrzem. Lepsi okazali się Qumple, którzy mimo zwycięstwa zajęli drugie miejsce na zakończenie rozgrywek. Najlepszy drużynowy wynik kolejki uzyskał Zurad - 531 pkt, a indywidualny Paweł Paczóski z Forte - 165 pkt. Poznaj komplet wyników.

Wyniki 18 kolejki:
Jastrzębie - Agenci Wsi 439:452
Schneider - MOSiR 487:457
TV Ostrów - Zurad 476:531
Forte - Lucky Strike 486:521
Qumple - Tygrysy 528:489

W klasyfikacji indywidualnej wśród kobiet wygrała Milena Charucka (TV Ostrów), która zdobyła 1988 punktów. Wśród mężczyzn zwyciężył Daniel Brzózka z Zuradu (2564 pkt).