Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia lepsza od Mazowsza Jednorożec (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka pokonali Mazowsze Jednorożec 4:2. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrali pierwsze spotkanie wiosną na stadionie przy ulicy Warchalskiego.

ostrovia_07042018

Pierwsze trafienie dla gospodarzy zapisał Piotr Zacheja w trzynastej minucie meczu. Kolejne dziesięć minut później bramkę dla Ostrovii zapisał Robert Wilczewski. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola zdobył Ernest Augustyniak.

Po zmianie stron bramkę dla rywali zdobyli Daniel Skała i Bartosz Wilga. Z kolei czwarte trafienie dla gospodarzy zapisał Damian Kopacz i podopieczni trenera Pawła Kowalczyka odnieśli zwycięstwo 4:2.

Ostrovia Ostrów Maz. - Mazowsze Jednorożec 4:2 (3:0)
Bramki: Zacheja 13., R. Wilczewski 23., Augustyniak 43., Kopacz 69. - Skała 55., Wilga 88.

Ostrovia: Romanik - Bednarczyk, K. Małkiński (55. Wasil), Korzeb (81. K. Wątróbski), Lipski (80. Kołota) - J. Małkiński (65. Krakowiak), Sz. Wątróbski, R. Wilczewski, D. Wilczewski - Augustyniak (52. Kopacz), Zacheja (75. Rogalski)

leszek sarmacki   21:06, 10.04.2018

zajebisty skrót "nuda nic się nie dzieje nuda przerwa jakaś no " wasze relacje video z meczu to metodą na chybił trafił jak się wytnie tak będzie