Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Piłkarski weekend w mieście i powiecie

Kolejne spotkania w rozgrywkach piłkarskich w mieście, powiecie ostrowskim, ale także w regionie czekają Ostrovię Ostrów Mazowiecką, MKS Małkinia, KS Wąsewo czy też Iskrę Zaręby Kościelne.

ostrovia_lipski_10_09_17

W sobotnie popołudnie kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej rozegrają piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka, którzy tym razem zmierzą się w wyjazdowym meczu z GKS Strzegowo. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka po ostatnich trzech wiosennych zwycięstwach z rzędu są pełni optymizmu i również ze Strzegowa powinni powrócić z kolejnymi punktami na koncie.

Sporo emocji z pewnością dostarczy konfrontacja KS Wąsewo z Borutą Kuczbork w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna prowadzona przez trenera Roberta Wilczewskiego obecnie plasuje się na piątej lokacie w tabeli. W ostatnim meczu rozbili Żaka Szreńsk 5:2.

Kolejne spotkanie mają przed sobą również piłkarze MKS Makinia, którzy tym razem w niedzielne popołudnie zmierza się z Nojszewianką Dobre. W ostatniej konfrontacji podopieczni trenera Karola Dmochowskiego pokonali Poloneza Mordy 3:1. Z kolei Noszewianka Dobre przegrała z Błękitnymi Stoczek 2:5.

Wyjazdowe mecze w rozgrywkach B klasy mają przed sobą z kolei zespoły GKS Max Rol Andrzejewo i Iskry Zaręby Kościelne. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego udadzą się na mecz z FC 2012 Różan, z kolei ekipa dowodzona przez trenera Kamila Małkińskiego zagra z KS Pniewo.

Spotkanie 20 kolejki ligi okręgowej - grupa Ciechanów-Ostrołęka
GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Maz., sobota - 14 kwietnia, godz. 16.00.

Spotkanie 17 kolejki A klasy - grupa Ciechanów-Ostrołęka:
KS Wąsewo - Boruta Kuczbork, niedziela - 15 kwietnia, godz. 16.00.

Spotkanie 16 kolejki A klasy - grupa Siedlce:
Nojszewianka Dobre - MKS Małkinia, niedziela - 15 kwietnia, godz. 16.30.

Spotkania 15 kolejki B klasy - grupa Ostrołęka:
FC 2012 Różan - GKS Andrzejewo, niedziela - 15 kwietnia, godz. 11.00.
KS Pniewo - Iskra Zaręby Kościelne, niedziela - 15 kwietnia, godz. 13.00.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies