Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Rusza czwarta edycja praktyk u marszałka

Po raz czwarty Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje cykl letnich praktyk zawodowych "Praktyki u Marszałka". Na praktykantów czeka 100 miejsc w 12 departamentach i 5 delegaturach urzędu: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

praktyki_marszalek_14_04_18

(Fot. mazovia.pl)

Wniosek o przyjęcie na praktykę można składać do 27 kwietnia br.

Należy wypełnić formularz w postaci elektronicznej, wydrukować dokument, podpisać i przesłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na adres: ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa lub złożyć osobiście w punktach kancelarii ogólnej urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu:
- przy ulicy Jagiellońskiej 26 (parter),
- przy ulicy Okrzei 35 (IV piętro pokój 424A),
- w delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Do odbycia praktyki zostaną zakwalifikowane osoby, które:
- spełniają wszystkie wymogi formalne określone w regulaminie organizacji letnich praktyk studenckich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
- w nieprzekraczalnym terminie złożą podpisane wnioski o przyjęcie na praktykę,
- osiągną najwyższy wynik z testu wiedzy o Mazowszu i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
- pomyślnie przejdą rozmowę kwalifikacyjną.

O terminie dostarczenia wniosku decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do urzędu. Szczegóły projektu, regulamin oraz zasady rekrutacji można znaleźć na stronie www.mazovia.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies