Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Rusza czwarta edycja praktyk u marszałka

Po raz czwarty Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje cykl letnich praktyk zawodowych "Praktyki u Marszałka". Na praktykantów czeka 100 miejsc w 12 departamentach i 5 delegaturach urzędu: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

praktyki_marszalek_14_04_18

(Fot. mazovia.pl)

Wniosek o przyjęcie na praktykę można składać do 27 kwietnia br.

Należy wypełnić formularz w postaci elektronicznej, wydrukować dokument, podpisać i przesłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na adres: ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa lub złożyć osobiście w punktach kancelarii ogólnej urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu:
- przy ulicy Jagiellońskiej 26 (parter),
- przy ulicy Okrzei 35 (IV piętro pokój 424A),
- w delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Do odbycia praktyki zostaną zakwalifikowane osoby, które:
- spełniają wszystkie wymogi formalne określone w regulaminie organizacji letnich praktyk studenckich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
- w nieprzekraczalnym terminie złożą podpisane wnioski o przyjęcie na praktykę,
- osiągną najwyższy wynik z testu wiedzy o Mazowszu i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
- pomyślnie przejdą rozmowę kwalifikacyjną.

O terminie dostarczenia wniosku decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do urzędu. Szczegóły projektu, regulamin oraz zasady rekrutacji można znaleźć na stronie www.mazovia.pl.


Dodaj komentarz