Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Szukamy fotoreportera-dziennikarza (oferta pracy)

Dziennik internetowy OstrowMaz24.pl zatrudni dyspozycyjną osobę na stanowisko fotoreportera-dziennikarza. Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i doświadczonym zespole.

aparat_laptop_14_04_18

Szukamy dyspozycyjnej, energicznej, ciekawej świata osoby z zapałem do pracy, charakteryzującej się wysoką kulturą osobistą.

Do obowiązków należeć będzie zbieranie informacji z miasta i okolic, wykonywanie zdjęć, nagrywanie wideo i ich obróbka w profesjonalnych programach oraz przygotowywanie tekstów publikowanych na łamach portalu "OstrowMaz24.pl".

Zapewniamy szkolenie, wszelkie narzędzia pracy, bardzo dużą możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy dużej sumienności, odpowiedzialnego podejścia do pracy, zapału oraz dyspozycyjności.

Praca w naszej redakcji to wiele nowych wyzwań i stała możliwość rozwoju w doświadczonym zespole ludzi pracujących razem od kilku lat. Jesteśmy stabilną firmą bez ciągłych zmian kadrowych. Zachęcamy do współpracy.

Jak aplikować
Oprócz przesłania samego CV, napisz o sobie 10 zdań (co robisz na co dzień, czego oczekujesz od pracy w OstrowMaz24.pl, jakie są Twoje mocne i słabe strony). Informacje prześlij na adres redakcja@ostrowmaz24.pl.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MultimediaGroup Cezary Gołaś z siedzibą przy ul. Insurekcyjnej 6B, 07-410 Ostrołęka dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies