Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Szukamy fotoreportera-dziennikarza (oferta pracy)

Dziennik internetowy OstrowMaz24.pl zatrudni dyspozycyjną osobę na stanowisko fotoreportera-dziennikarza. Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i doświadczonym zespole.

aparat_laptop_14_04_18

Szukamy dyspozycyjnej, energicznej, ciekawej świata osoby z zapałem do pracy, charakteryzującej się wysoką kulturą osobistą.

Do obowiązków należeć będzie zbieranie informacji z miasta i okolic, wykonywanie zdjęć, nagrywanie wideo i ich obróbka w profesjonalnych programach oraz przygotowywanie tekstów publikowanych na łamach portalu "OstrowMaz24.pl".

Zapewniamy szkolenie, wszelkie narzędzia pracy, bardzo dużą możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy dużej sumienności, odpowiedzialnego podejścia do pracy, zapału oraz dyspozycyjności.

Praca w naszej redakcji to wiele nowych wyzwań i stała możliwość rozwoju w doświadczonym zespole ludzi pracujących razem od kilku lat. Jesteśmy stabilną firmą bez ciągłych zmian kadrowych. Zachęcamy do współpracy.

Jak aplikować
Oprócz przesłania samego CV, napisz o sobie 10 zdań (co robisz na co dzień, czego oczekujesz od pracy w OstrowMaz24.pl, jakie są Twoje mocne i słabe strony). Informacje prześlij na adres redakcja@ostrowmaz24.pl.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MultimediaGroup Cezary Gołaś z siedzibą przy ul. Insurekcyjnej 6B, 07-410 Ostrołęka dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.


Dodaj komentarz