Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


PCPR: konkurs plastyczny promujący rodzicielstwo zastępcze

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat i hasło promujące rodzicielstwo zastępcze. Konkurs skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VI z powiatu ostrowskiego.

pcpr_logo_14_04_18

Konkurs odbywa się pod patronatem starosty ostrowskiego Zbigniewa Kamińskiego.

- Zasadniczym celem konkursu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego. Plakaty mają odzwierciedlać pozytywne aspekty rodzicielstwa zastępczego i budować pozytywny wizerunek opieki zastępczej - informuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowi Mazowieckiej.

PCPR rozstrzygnie konkurs dokonując wyboru najlepszych trzech prac konkursowych. Uczestnicy mogą składać prace do 16 maja w szkole, w której się uczą lub osobiście do 18 maja w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Widnichowska 20.

Więcej informacji o rodzicielstwie zastępczym oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej ostrowskiego PCPR.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies