Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Dzień otwarty w ostrowskiej komendzie policji

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza w czwartek 19 kwietnia w godz. 8.00-12.00 do swojej siedziby przy ul. płk Piłata 12 na dzień otwarty. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w policji będą mogły poznać zawód policjanta oraz poszczególne etapy w rekrutacji.

komenda_policja_ostrow_14_04_18

Mieszkańcy miasta i regionu będą mieli doskonałą okazję, aby porozmawiać z policjantami, dowiedzieć się jak wygląda ich zawód oraz jak przygotować się do różnego rodzaju testów.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w policji na dzień otwarty w naszej komendzie. Osoby zainteresowane będą mogły zobaczyć jak wygląda służba w policji oraz poznać poszczególne etapy rekrutacji - zachęca st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Dzień otwarty odbędzie się w czwartek 19 kwietnia w godz. 8.00-12.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies