Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Najlepsze cheerleaderki z całego kraju walczyły o tytuł w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej przez cały sobotni dzień odbywały się Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2018. Podczas wydarzenia wyłoniono najlepsze drużyny, duety oraz solistów, którzy będą reprezentować nasz kraj na mistrzostwach Europy.

2018/05/mistrzostwa-polski-cheerleaders-jpg_5af74f67de893

Organizatorem imprezy był Polski Związek Sportowy Cheerleadingu na czele z dyrektorem Leszkiem Cichockim.

Zawody zostały przeprowadzone w dziewięciu kategoriach, tj. Freestyle Pom, Hip Hop, High Kick, Jazz, Stunt Group, Partner Stunt, Cheerleading Team Level 1-5, Acro Solo i ParaCheer Freestyle Pom.

Zwycięzcom puchary i medale wręczali organizatorzy, sędziowie oraz dyrektorzy MDK - Marta Molska i MOSiR - Bartłomiej Pieńkowski w Ostrowi Mazowieckiej oraz burmistrz Jerzy Bauer.

Zachęcamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z Mistrzostw Polski Cheerleaders 2018, które odbyły się w sobotę 12 maja w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies