Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


"Stopklatka" na festiwalu międzynarodowym

Spektakl "Stopklatka" w wykonaniu artystów teatru Scena Kotłownia został zakwalifikowany od udziału w siedemnastej edycji Międzynarodowego Teatru Dzieci i Młodzieży "Wigraszek 2018".

stopklatka_kotlownia1_15_05_17

Festiwal odbędzie się w dniach 18-21 czerwca w Suwałkach pod hasłem "Twórczość przestrzenią wolności".

Ostrowski spektakl zdobył wiele nagród m.in. nagroda aktorska dla Michała Świderskiego w Ostrołęce, Teresinie, Zielonce i Radomiu oraz pierwsza i druga nagroda w mazowieckich festiwalach teatrów amatorskich kolejno w Łochowie i Radomiu.

Stopklatka
Życie to jednak nie film. W realności czujemy, kochamy, płaczemy, biegamy, żyjemy, nie to co w filmie. W życiu - w odróżnieniu od filmu - nie można niczego zatrzymać w stopklatce. Dla głównego bohatera spektaklu taką stopklatką jest moment wypadku, który na zawsze zmienia jego życie. Jego światem staje się nieograniczona wyobraźnia, dzięki której może przeżyć rzeczy, o których nie śni się nawet ludziom zupełnie zdrowym. Bohater świadomie i z dużym dystansem odnosi się do siebie i innych.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies