Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec

Para z powiatu ostrowskiego wytańczyła pierwsze miejsce (zdjęcia)

Maja Elceser i Bartek Mórawski z powiatu ostrowskiego zajęli pierwsze miejsce w turnieju tańca towarzyskiego dla dzieci w Żyrardowie.

2018/05/taniec-elceser-morawski-jpg_5afa843596c3d Pierwsi od lewej - Bartek Mórawski i Maja Elceser, fot. archiwum prywatne

W konkursie brały udział dzieci i młodzież w kilku kategoriach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania.

W trakcie wydarzenia można było podziwiać pokazy tańca baletowego, jazzowego, grupy capoeira, a także pokaz zawodowej pary tanecznej Małgorzaty Cieszkowskiej i Jarosława Siekiery. Gościem specjalnym był Stefano Silvino, zwycięzca ostatniej edycji You Can Dance.

W kategorii starszej pierwsze miejsce zajęła Maja Elceser z Komorowa i Bartek Mórawski z Jasienicy. Para ćwiczy pod czujnym okiem Małgorzaty Cieszkowskiej i Jarosława Siekiery, instruktorów Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

III Festiwal Tańca, a jednocześnie V Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowano został w sobotę 28 kwietnia przez Studio Tańca Carmen w hali sportowej przy ul. Bohaterów Warszawy w Żyrardowie.