Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Para z powiatu ostrowskiego wytańczyła pierwsze miejsce (zdjęcia)

Maja Elceser i Bartek Mórawski z powiatu ostrowskiego zajęli pierwsze miejsce w turnieju tańca towarzyskiego dla dzieci w Żyrardowie.

2018/05/taniec-elceser-morawski-jpg_5afa843596c3d Pierwsi od lewej - Bartek Mórawski i Maja Elceser, fot. archiwum prywatne

W konkursie brały udział dzieci i młodzież w kilku kategoriach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania.

W trakcie wydarzenia można było podziwiać pokazy tańca baletowego, jazzowego, grupy capoeira, a także pokaz zawodowej pary tanecznej Małgorzaty Cieszkowskiej i Jarosława Siekiery. Gościem specjalnym był Stefano Silvino, zwycięzca ostatniej edycji You Can Dance.

W kategorii starszej pierwsze miejsce zajęła Maja Elceser z Komorowa i Bartek Mórawski z Jasienicy. Para ćwiczy pod czujnym okiem Małgorzaty Cieszkowskiej i Jarosława Siekiery, instruktorów Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

III Festiwal Tańca, a jednocześnie V Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowano został w sobotę 28 kwietnia przez Studio Tańca Carmen w hali sportowej przy ul. Bohaterów Warszawy w Żyrardowie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Para z powiatu ostrowskiego wytańczyła pierwsze miejsce (zdjęcia)

1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.