Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Zginęły dwie osoby. Tragiczny bilans ostrowskiej policji

Miniony tydzień w powiecie ostrowskim minął tragicznie. Niestety doszło do dwóch wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby.

2018/05/opel-plot-jpg_5afa901f24ab3Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

W środę 9 maja doszło do śmiertelnego wypadku w Ślepowronach. 58-letni kierowca, który wjechał w ogrodzenie posesji zmarł. Więcej o tym zdarzeniu w artykule "Śmiertelny wypadek w gminie Nur".

Drugie śmiertelne zdarzenie drogowe miało miejsce w piątek 11 maja. Na drodze krajowej nr 60 w pobliżu miejscowości Grądy obywatel Rosji kierujący samochodem ciężarowym uderzył w przebiegającego przez jezdnię 30-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Niestety siła uderzenia była tak duża, że pieszy zmarł na miejscu. Więcej o wypadku w Grądach w artykule "Śmiertelne potrącenie pieszego".

Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami powyższych zdarzeń proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod numerem tel. (29) 746-92-00.

- Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Pieszym przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmroku gdy znajdują się poza obszarem zabudowanym - informuje st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy KPP w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies