Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Zlikwidowano uprawę konopi indyjskich

Ostrowscy kryminalni, wspierani przez funkcjonariuszy z Radomia, wykryli plantację konopi indyjskich. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do trzech lat więzienia.

2018/05/konopia-uprawa-jpg_5afaa892b1f9cFot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

W ubiegłym tygodniu policjanci z Ostrowi Mazowieckiej prowadzili czynności na terenie powiatu zambrowskiego.

- Najpierw policjanci weszli do domu 24-latka, u którego znaleźli 42 krzewy konopi indyjskich. Rośliny miały wysokość od 10 do 30 cm. W domu mężczyzny była też marihuana o wadze ponad 760 gramów. W czasie przeszukania u mężczyzny przebywał jego znajomy. Funkcjonariusze podejrzewali, że w domu 26-latka również mogą znajdować się środki odurzające. Przypuszczenia policjantów się potwierdziły. Podczas przeszukania w domu starszego z mężczyzn znaleziono kolejne dwa krzewy konopi indyjskich oraz marihuanę o wadze ponad 30 gramów - informuje Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Policjanci przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich. Teraz grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies