Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Zlikwidowano uprawę konopi indyjskich

Ostrowscy kryminalni, wspierani przez funkcjonariuszy z Radomia, wykryli plantację konopi indyjskich. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do trzech lat więzienia.

2018/05/konopia-uprawa-jpg_5afaa892b1f9cFot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

W ubiegłym tygodniu policjanci z Ostrowi Mazowieckiej prowadzili czynności na terenie powiatu zambrowskiego.

- Najpierw policjanci weszli do domu 24-latka, u którego znaleźli 42 krzewy konopi indyjskich. Rośliny miały wysokość od 10 do 30 cm. W domu mężczyzny była też marihuana o wadze ponad 760 gramów. W czasie przeszukania u mężczyzny przebywał jego znajomy. Funkcjonariusze podejrzewali, że w domu 26-latka również mogą znajdować się środki odurzające. Przypuszczenia policjantów się potwierdziły. Podczas przeszukania w domu starszego z mężczyzn znaleziono kolejne dwa krzewy konopi indyjskich oraz marihuanę o wadze ponad 30 gramów - informuje Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Policjanci przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich. Teraz grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz