Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowska policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w kwietniu i maju na terenie miasta i powiatu ostrowskiego.

policja_kogut_13_05_17

Pole zastąpiło śmietnik
W miejscowości Podborze porzucono na polu worek foliowy ze szczątkami dzika. Do ujawnienia doszło 28 kwietnia.

Skradziono tablicę rejestracyjną
Z pojazdu bmw, zaparkowanego przy ul. Orzeszkowej, skradziono dwie tablice rejestracyjne. Do zdarzenia doszło w czasie od 29 kwietnia, godz. 22.00 do 30 kwietnia, godz. 4.30.

Tablica rejestracyjna z motocykla honda była kolejnym łupem złodziei. Jednoślad zaparkowany był przy ul. Broniewskiego. Do zdarzenia doszło w dniach 6-7 maja.

Gdzie jest krzyż?
Do kradzieży mosiężnego krzyża oraz metalowej głowy Jezusa doszło w czasie od 30 kwietnia do 3 maja. Skradzione przedmioty zabrano z grobu śp. Tadeusza P., który jest usytuowany na cmentarzu parafialnym przy ul. Lubiejewskiej.

Omijając doprowadził do zderzenia
Kierujący czerwonym lub bordowym pojazdem ciężarowym, prawdopodobnie marki Volvo, z białą naczepą zderzył się z pojazdem ciężarowym scania z naczepą, po czym odjechał. Do zderzenia doszło, 2 maja około godz. 3.00 na trasie S8 w rejonie miejscowości Podborze, w wyniku wykonania nieprawidłowego manewru omijania.

Agresywny pies
Czworonóg maści czarno-biało-brązowej ugryzł w lewą łydkę pokrzywdzonego, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Do sytuacji doszło 3 maja około godz. 13.30 w miejscowości Grębki (gm. Wąsewo).

Uderzył w zaparkowany pojazd
W piątek 4 maja w godz. 9.30-12.00 doszło do zdarzenia drogowego przy placu ks. Anny Mazowieckiej. Kierujący nieznanym pojazdem doprowadził do zderzenia z zaparkowanym mercedesem, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Trzy dni później doszło do uderzenia w zaparkowane auto przy ul. Mieczkowskiego. W poniedziałek 7 maja w godz. 7.50-15.05 kierujący nieznanym pojazdem podczas wjeżdżania lub wyjeżdżania z miejsca parkingowego doprowadził do zderzenia z jeepem grand cherokee. Uszkodzono tylny zderzak. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Ogień to nie zabawka
W miejscowości Bagatele (gm. Wąsewo) nieznana osoba nie zachowała ostrożności przy obchodzeniu się z ogniem. Spaleniu uległo poddasze w murowanym budynku. Do zdarzenia doszło 7 maja około godz. 6.00.

Alkohol za darmo
Do kradzieży siedmiu butelek wódki Finlandia o pojemności 1 litra o łącznej wartości 349,93 złotych doszło 7 maja. Asortyment zniknął ze sklepu Biedronka przy ul. Broniewskiego.

Napisy na budynku domu kultury
Nieznana osoba zamieściła napis na budynku Wiejskiego Domu Kultury w Przedświciu (gm. Wąsewo). Zniszczenie zostało stwierdzone 8 maja.

Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod numer tel. 997.


Dodaj komentarz