Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowska policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w kwietniu i maju na terenie miasta i powiatu ostrowskiego.

policja_kogut_13_05_17

Pole zastąpiło śmietnik
W miejscowości Podborze porzucono na polu worek foliowy ze szczątkami dzika. Do ujawnienia doszło 28 kwietnia.

Skradziono tablicę rejestracyjną
Z pojazdu bmw, zaparkowanego przy ul. Orzeszkowej, skradziono dwie tablice rejestracyjne. Do zdarzenia doszło w czasie od 29 kwietnia, godz. 22.00 do 30 kwietnia, godz. 4.30.

Tablica rejestracyjna z motocykla honda była kolejnym łupem złodziei. Jednoślad zaparkowany był przy ul. Broniewskiego. Do zdarzenia doszło w dniach 6-7 maja.

Gdzie jest krzyż?
Do kradzieży mosiężnego krzyża oraz metalowej głowy Jezusa doszło w czasie od 30 kwietnia do 3 maja. Skradzione przedmioty zabrano z grobu śp. Tadeusza P., który jest usytuowany na cmentarzu parafialnym przy ul. Lubiejewskiej.

Omijając doprowadził do zderzenia
Kierujący czerwonym lub bordowym pojazdem ciężarowym, prawdopodobnie marki Volvo, z białą naczepą zderzył się z pojazdem ciężarowym scania z naczepą, po czym odjechał. Do zderzenia doszło, 2 maja około godz. 3.00 na trasie S8 w rejonie miejscowości Podborze, w wyniku wykonania nieprawidłowego manewru omijania.

Agresywny pies
Czworonóg maści czarno-biało-brązowej ugryzł w lewą łydkę pokrzywdzonego, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Do sytuacji doszło 3 maja około godz. 13.30 w miejscowości Grębki (gm. Wąsewo).

Uderzył w zaparkowany pojazd
W piątek 4 maja w godz. 9.30-12.00 doszło do zdarzenia drogowego przy placu ks. Anny Mazowieckiej. Kierujący nieznanym pojazdem doprowadził do zderzenia z zaparkowanym mercedesem, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Trzy dni później doszło do uderzenia w zaparkowane auto przy ul. Mieczkowskiego. W poniedziałek 7 maja w godz. 7.50-15.05 kierujący nieznanym pojazdem podczas wjeżdżania lub wyjeżdżania z miejsca parkingowego doprowadził do zderzenia z jeepem grand cherokee. Uszkodzono tylny zderzak. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Ogień to nie zabawka
W miejscowości Bagatele (gm. Wąsewo) nieznana osoba nie zachowała ostrożności przy obchodzeniu się z ogniem. Spaleniu uległo poddasze w murowanym budynku. Do zdarzenia doszło 7 maja około godz. 6.00.

Alkohol za darmo
Do kradzieży siedmiu butelek wódki Finlandia o pojemności 1 litra o łącznej wartości 349,93 złotych doszło 7 maja. Asortyment zniknął ze sklepu Biedronka przy ul. Broniewskiego.

Napisy na budynku domu kultury
Nieznana osoba zamieściła napis na budynku Wiejskiego Domu Kultury w Przedświciu (gm. Wąsewo). Zniszczenie zostało stwierdzone 8 maja.

Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod numer tel. 997.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies