Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe


Brzostek rewelacją drugiej kolejki OLB (zdjęcia, wideo)

Radosław Brzostek świetnie zaprezentował się podczas drugiej serii gier Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej w Łubudu Bowling & Good Time.

2018/05/radoslaw-brzostek-jpg_5afbf71774bba

W trzech kolejkach najlepszy obecnie zawodnik drużyny Konkret zapisał na swoim koncie 465 punktów i wyprzedził drugiego Michała Kowalczyka z drużyny Last Minute Service - 464 pkt i Marcina Wójcika z ekipy Czarne Konie - 451 pkt.

W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu znajduje się obecnie Michał Kowalczyk - 947 pkt, który wyprzedza kolejnych zawodników na podium Radosława Brzostka - 889 pkt i Kamila Sienkiewicza - 884 pkt.

W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu po dwóch kolejkach plasują Czarne Konie - 3319 pkt, którzy o punkt wyprzedzają Konkret. Trzecie miejsce zajmuje Last Minute Service - 3229 pkt.

Kolejne odsłony spotkań I Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej OKB Łubudu zostały zaplanowane na poniedziałki - 14, 21, 28 maja, 4 czerwca i 11 czerwca, kiedy to rozegrane zostanie decydujące spotkanie najlepszych kręglarzy w regionie.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies