Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Wędkarstwo


Festyn wędkarski na Dzień Dziecka

Koło nr 64 Polskiego Związku Wędkarskiego w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza wszystkich chętnych na festyn wędkarski. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 czerwca i zostanie podzielone na dwie części.

2018/05/festyn-wedkarski-dzien-dziecka-jpg_5afd2d7224078

Na prywatnym łowisku w Grabownicy Starej (gm. Ostrów Mazowiecka) w godz. 9.00-11.00 odbędą się zawody spławikowe.

Turniej zostanie podzielony na dwie grupy wiekowe - 7-11 lat i 12-15 lat.

- Wyjazd mikrobusu o godz. 8.30 z ul. Trębickiego. Istnieje możliwość dojazdu własnym transportem. Sprzęt wędkarski i przynęty własne - informują organizatorzy wydarzenia.

Druga część festynu odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim. O godz. 15.00 dzieci wezmą udział w konkursach rzutowym i plastycznym.

Na godz. 17.00 zaplanowano zakończenie konkursów, rozdanie nagród i upominków.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.