Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Festiwal pływania z Pawłem Korzeniowskim w Ostrowi Mazowieckiej

Dzieci z klas I-III mogą wziąć udział w festiwalu Kinder+Sport. Święto pływania organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Gościem wydarzenia będzie Paweł Korzeniowski, mistrz świata z 2005 roku i wielokrotny mistrz Europy.

2018/05/kinder-sport-pawel-korzeniowski-jpg_5afd2e84a1da7 Fot. archiwum organizatora

- Zapraszamy dzieci klas I-III i rodziców do udziału w festiwalu - zachęca Piotr Kania, koordynator festiwalu.

Zapisy na wydarzenie w sekretariacie MOSiR przy ul. Trębickiego 10. Dzieci zostaną podzielone na dwie grupy.

- Pierwsza grupa to dzieci, które przy pływaniu korzystają z oparcia, np. deski, generalnie nie czują się jeszcze w wodzie zbyt pewnie, ale potrafią pływać niezależnie na którym torze dużego basenu się znajdują. Druga grupa to dzieci pływające i nurkujące samodzielnie - dodaje Piotr Kania.

Festiwal Kinder+Sport odbędzie się w niedzielę 17 czerwca na pływalni przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.

Dodatkowych informacji udziela Piotr Kania, koordynator festiwalu, pod adresem e-mail: ratownikmosir@op.pl.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.