Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Sporty walki

Maria Jasko tym razem bez medalu (zdjęcia, wideo)

W bułgarskiej Warnie w miniony weekend rywalizowali najlepsi zawodnicy karate kyokushin z całej Europy. Wśród nich znalazła się Maria Jasko z Małkini Górnej.

2018/05/maria-jasko-jpg_5b07c4a70cea9Fot. Maria Jasko/Facebook

Maria Jasko tym razem z europejskiego turnieju wróciła bez medalu. Po zaciętych bojach ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

Według danych organizatora w mistrzostwach Europy wzięło udział 620 karateków z 26 krajów.

- Mówią, że czasami trzeba być zadowolonym z walk, a nie z werdyktu. Tak było właśnie tym razem - relacjonuje Maria Jasko.

Maria na mistrzostwach Europy stoczyła trzy walki. Uległa w wejściu do półfinału i w starciu o miejsce na podium.

- W rezultacie zajęłam czwarte miejsce, ale wywalczone sercem i duchem walki - dodaje niezwykła zawodniczka karate kyokushin.

Mistrzostwa Europy w Warnie odbyły się w dniach 19-20 maja.

Trzy tygodnie temu mieszkanka powiatu ostrowskiego rywalizowała w Kraju Kwitnącej Wiśni w mistrzostwach świata. Tam również zajęła, najbardziej pechowe dla sportowca, czwarte miejsce.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies