Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Puchalski liderem klasyfikacji OTT

Reprezentant gospodarzy Sylwester Puchalski jest liderem Ostrowskich Turniejów Tenisowych 2018 organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

2018/05/sylwester-puchalski-jpg_5af82b3c031ec

Po dwóch turniejach lider OTT zgromadził na swoim koncie 27 punktów i wyprzedza Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży - 21 pkt i Waldemara Rępę z Ostrowi Mazowieckiej - 18 pkt.

Kolejne lokaty zajmują Daniel Kołakowski (Ostrów Mazowiecka) i Bartosz Murach (Ostrołęka) - po 15 pkt.

W pierwszej dziesiątce plasują się jeszcze Zbigniew Kosik (Kosów Lacki) i Albert Kraszewski (Zambrów) - po 12 pkt oraz Tomasz Szabłowski (Zambrów) i Janusz Zalewski (Łomża) po 7 pkt oraz sklasyfikowani ex aequo Bogdan Knap (Komorowo), Andrzej Rutkowski (Otwock), Jakub Stańczuk (Łomża), Kamil Woźniak (Ostrołęka) - wszyscy po sześć punktów.

Sklasyfikowanych po dwóch turniejach zostało 36 zawodników z Ostrowi Mazowieckiej, Komorowa, Wąsewa, Łomży, Warszawy, Zambrowa, Kosowa Lackiego, Ostrołęki i Ciechanowca.

Już w kolejny weekend, 16-17 czerwca zostanie przeprowadzony V Turniej Singlowy o puchar firmy "Profil" Zbigniewa Stefańczuka. Zgłoszenia do czwartku 14 czerwca do godz. 20.00 pod numerem tel. 662-047-346 u głównego organizatora z ramienia MOSiR Waldemara Rępy.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies