Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Rugbyści Gromu z brązem na Mazowszu

Reprezentacja Gromu Ostrów Mazowiecka zajęła trzecie miejsce w Mazowieckiej Lidze Rugby na Wózkach.

2018/06/rugby-wozki-jpg_5b1a653c0e649

Reprezentacja Ostrowi Mazowieckiej ukończyła rozgrywki po turniejach eliminacyjnych na trzeciej lokacie z dorobkiem jedenastu punktów, wyprzedzając zespół Four Kings B Warszawa.

Lepsze od Gromu okazały się drużyny Four Kings A Warszawa z dorobkiem piętnastu punktów i Avalon Extreme Warszawa z czternastoma punktami na koncie.

W wielkim finale przeprowadzonych w Karczewie w meczach półfinałowych Four Kings A Warszawa okazali się lepsi od Four Kings B Warszawa, triumfując 59:26, Grom Ostrów Mazowiecka uległ Avalon Extreme Warszawa 40:47.

Mecz o trzecie miejsce nie przyniósł niespodzianki. Grom ograł Four Kings B 48:37, od początku meczu kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie. Avalon Extreme Warszawa pokonał w Finale Mazowieckiej Ligi w Rugby na Wózkach Four Kings A 41:40.

Drużyna Grom Ostrów Mazowiecka przełamuje stereotypy w postrzeganiu osób z niepełnosprawnością. Motywuje ludzi do pokonywania własnych barier i ograniczeń, stawiając przed nimi nowe wyzwania. Aktywizuje oraz wspiera wszystkich, którzy chcą przezwyciężyć własne słabości i znaleźć sposób na aktywne spędzenie czasu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies