Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Rugbyści Gromu z brązem na Mazowszu

Reprezentacja Gromu Ostrów Mazowiecka zajęła trzecie miejsce w Mazowieckiej Lidze Rugby na Wózkach.

2018/06/rugby-wozki-jpg_5b1a653c0e649

Reprezentacja Ostrowi Mazowieckiej ukończyła rozgrywki po turniejach eliminacyjnych na trzeciej lokacie z dorobkiem jedenastu punktów, wyprzedzając zespół Four Kings B Warszawa.

Lepsze od Gromu okazały się drużyny Four Kings A Warszawa z dorobkiem piętnastu punktów i Avalon Extreme Warszawa z czternastoma punktami na koncie.

W wielkim finale przeprowadzonych w Karczewie w meczach półfinałowych Four Kings A Warszawa okazali się lepsi od Four Kings B Warszawa, triumfując 59:26, Grom Ostrów Mazowiecka uległ Avalon Extreme Warszawa 40:47.

Mecz o trzecie miejsce nie przyniósł niespodzianki. Grom ograł Four Kings B 48:37, od początku meczu kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie. Avalon Extreme Warszawa pokonał w Finale Mazowieckiej Ligi w Rugby na Wózkach Four Kings A 41:40.

Drużyna Grom Ostrów Mazowiecka przełamuje stereotypy w postrzeganiu osób z niepełnosprawnością. Motywuje ludzi do pokonywania własnych barier i ograniczeń, stawiając przed nimi nowe wyzwania. Aktywizuje oraz wspiera wszystkich, którzy chcą przezwyciężyć własne słabości i znaleźć sposób na aktywne spędzenie czasu.


Dodaj komentarz