Ostrovia na remis z Tęczą Ojrzeń

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w wyjazdowym spotkaniu 29 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Tęczą Ojrzeń 1:1.

ostrovia_tecza_05_11_17

Wynik spotkania w 44 minucie gry otworzył Michał Kapczyński. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wyrównali tuż po przerwie za sprawą Piotra Zacheji. W efekcie na stadionie w Ojrzeniu doszło do podziału punktów. Żółto-zieloni do rozegrania mają jeszcze dwa spotkania. W najbliższą środę, 13 czerwca w zaległym wyjazdowym meczu zmierzą się z Orzycem Chorzele. Początek meczu o godz. 18.00.

Sezon podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zakończą meczem z Makowianką Maków Mazowiecki. Spotkanie na Warchalskiego zostanie rozegrane w sobotę, 16 czerwca o godz. 17.00.

Tęcza Ojrzeń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 (1:0)
Bramki: Kapczyński 44. - Zacheja 48.

Ostrovia: Poluliakhov - Małkiński, J. Małkiński, Wasil (55. Kołota), Sz. Wątróbski, Kopacz, D. Wiczlewski, R. Wilczewski, Zacheja, Romanik (70. Krakowiak), K. Wątróbski