Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Obejrzyj wyjątkowy film z Bursztynowego Dnia Dziecka (wideo)

Wiele pozytywnych i niezapomnianych wrażeń zapewniła najmłodszym impreza Galerii Bursztynowej zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. W sieci dostępne jest już wyjątkowe nagranie wideo z najważniejszymi ujęciami z tego wspaniałego wydarzenia.

2018/06/bursztynowy-dzien-dziecka-ula-kowalska-158-jpg-11-06-2018-17-21-jpg_5b1f58e3ef258

W niedzielę, 3 czerwca na łączce przy centrum handlowym czekało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Najbardziej emocjonalny dla uczestników, jak i widzów, był pokaz mody dziecięcej. Wzięło w nim udział ponad dwadzieścioro dzieci. Oddzielnie przygotowany z film z modowego show będzie można zobaczyć wkrótce na stronie internetowej Galerii Bursztynowej.

Dużą uwagę widzów przykuł także magiczny występ Tomasza Sadowskiego, uczestnika jednej z edycji "Mam talent". Dzieci mogły na chwile zamienić się w magika i z pomocą iluzjonisty wykonać kilka zabawnych sztuczek. Z pewnością wiele niezapomnianych wrażeń zapewniła dzieciom atrakcja w postaci ogromnego balona, który wznosił się z pasażerami na wysokość kilkudziesięciu metrów.

Warto również wspomnieć o występie Uli Kowalskiej, zwyciężczyni jednej z edycji "Mali Giganci". Ta młoda wokalistka zaprezentowała się niesamowicie od strony wokalnej, jak i tanecznej. Oczywiście po koncercie nie obyło się bez autografów dla swoich fanów.

Impreza miała mocny akcent mundialowy. Oprócz tego, że można było usłyszeć na żywo najnowszy singiel Uli pt. "Nasza chwila", który będzie zagrzewał naszych piłkarzy w czasie mundialu, to także najmłodsi mogli wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich na miniboisku.

Dzieci bawiły się świetnie także tańcząc zumbę oraz skacząc na trampolinach w rytm muzyki. Zabawę prowadziły instruktorki z klubu fitness „Endorfina”. Galeria Bursztynowa obchodziła w tym roku czwarte urodziny, dlatego też dla uczestników imprezy przygotowała smaczny tort.

Obejrzyj film i zobacz jak bawili się uczestnicy Bursztynowego Dnia Dziecka.

Artykuł sponsorowany

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies