Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Dwóch mieszkańców Ostrowi zatrzymanych za narkotyki

Ostrowscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali dwóch mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej którzy posiadali środki odurzające.

2018/05/narkotyki-policja-jpg_5b07cff70b5d2

9 czerwca policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii podczas kontroli rejonu jednego z ostrowskich supermarketów zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo i podejrzanie. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki odurzające, które okazały się trafne, przy 25-letnim mężczyźnie policjanci ujawnili białą substancję która okazała się mefedronem.

10 czerwca w Ostrowi Mazowieckiej ostrowscy kryminalni dokonali zatrzymania 34-letniego mężczyzny, który posiadał przy sobie torebki strunowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Substancjami tymi była marihuana i mefedron.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie - informuje KPP Ostrów Maz.

Policja przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies