Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Awaria w urzędach w całej Polsce

Ministerstwo Cyfryzacji wydało komunikat o ogólnopolskiej awarii systemu rejestrów państwowych. Do awarii doszło we wtorek 12 czerwca br. Dzięki szybkiej interwencji oraz działaniom sztabu kryzysowego, usterki usunięto i przywrócono normalne funkcjonowanie systemów.

dokument_laptop_31_03_18

Z powodu awarii, w urzędach na terenie całej Polski mogły wystąpić okresowe problemy przy obsłudze interesantów. Z komunikatu wydanego przez Ministerstwo Cyfryzacji wynika, że trudności zażegnano.

- W Centralnym Ośrodku Informatyki natychmiast został powołany sztab kryzysowy, by jak najszybciej przywrócić normalne działanie systemów. Awarię udało się usunąć i obecnie systemy działają już normalnie. Obywatele mogą bez przeszkód załatwiać sprawy w urzędach, a także korzystać z możliwości załatwiania ich drogą elektroniczną. Wszystkich, którzy z powodu awarii mieli problemy z załatwianiem spraw urzędowych serdecznie za to przepraszamy - informuje Ministerstwo Cyfryzacji.

Do awarii Systemu Rejestrów Państwowych doszło 12 czerwca br.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies