Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Tenisiści wracają do gry. Dołącz do rywalizacji

V Turniej Singlowy o Puchar Firmy "Profil" Zbigniewa Stefańczuka będzie kolejną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

repa_borowy_12_07_17

Na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej zaprezentują się gospodarze z Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego, a także zawodnicy z Ostrołęki, Łomży, Kosowa Lackiego, Zambrowa, Warszawy, czy też Wyszkowa.

W klasyfikacji open po dwóch turniejach liderem jest Sylwester Puchalski z dorobkiem 27 punktów, przed Krzysztofem Bułkowskim z Łomży - 21 pkt i Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej - 18 pkt. Sobotnio-niedzielny turniej (16-17 czerwca) będzie trzecią okazją w obecnym sezonie letnim do wywalczenia punktów do klasyfikacji.

Zgłoszenie do turnieju należy kierować do czwartku, 14 czerwca do godz. 20.00 pod numerem tel. 662 047 346 (Waldemar Rępa). Początek gier w sobotę, 16 czerwca o godz. 9.00. Finał w niedzielę, 17 czerwca ok. godz. 12.00.

W dniach 30 czerwca - 1 lipca na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej zostanie rozegrany pierwszy turniej deblowy open. Więcej o kalendarzu imprez w dziale Sport.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies