Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Strefa kibica w Ostrowi Mazowieckiej

Miasto Ostrów Mazowiecka zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej i reprezentacji Polski do wspólnego przeżywania emocji w wyznaczonej przy ulicy Trębickiego Strefie Kibica.

2018/06/strefa-kibica-ostrowmaz-jpg_5b20eec4b7172

Na wszystkich kibiców będzie czekać Ostrowska Strefa Kibica na boisku wielofunkcyjnym Omega, ul. Trębickiego. Strefa będzie otwarta w dniu meczów Polski z Senegalem - 19 czerwca 2018 w godz. 16.00 - 23.00 (mecz o 17.00), Kolumbią - 24 czerwca 2018 w godz. 16.00-23.00 (mecz o 20.00) oraz Japonią - 28 czerwca 2018 w godz. 15.00-23.00 (mecz o 16.00).

Jak rozmawialiśmy z dyrektorem ostrowskiego MOSiR-u, strefa powstaje dla wszystkich kibiców piłki nożnej, którzy będą mieli chęć spędzić czas na świeżym powietrzu oglądając zbliżające się mistrzostwa - odpłatność za wstęp do strefy wynosi 8 zł dla dorosłych i 4 zł dla dzieci, dlatego że chcemy aby kibice mogli oglądać spotkania reprezentacji w dobrych warunkach, wynajęliśmy odpowiednie telebimy oraz ochronę, która będzie czuwała nad bezpieczeństwem w strefie - dodaje Bartłomiej Pieńkowski

Obok Ostrowskiej Strefy Kibica będzie czynny ogródek piwno-gastronomiczny. Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia napojów zakupionych poza ogródkiem piwno-gastronomicznym oraz zakaz palenia tytoniu i e-papierosów. W przypadku awansu Polski do 1/8 finału i kolejnych gier działanie Ostrowskiej Strefy Kibica może zostać przedłużone.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Miejski Dom Kultury, Miasto Ostrów Mazowiecka oraz MOSiR Ostrów Mazowiecka.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies