Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Lekkoatletyka

IV Ciężka Dycha dla Bartołowicza (zdjęcia)

Biegacz z Sochaczewa Dawid Bartołowicz zwyciężył czwartej edycji biegu Ciężka Dycha na dystansie 10 km z czasem 41 minut i 52 sekund. Kolejnymi zawodnikami na mecie byli Paweł Nowak (Roch Jasienica Kalinowo) - 43:38 i Sławomir Mąka (Starglass Team Ostrołęka) - 43:52.

2018/07/ciezka-dycha-nadlesnictwo-jpg_5b39e329c378c Fot. archiwum organizatora

W gronie pań zwyciężyła Magdalena Malik z rezultatem 53 minut i 24 sekund. Druga była Olga Malik 57:16 (obie panie reprezentują klub Ostrów Biega), a na najniższym stopniu podium uplasowała się Wiesława Grala-Mąka - 58:27.

Swoją dyspozycję mogli sprawdzić również najmłodsi biegacze, którzy rywalizowali na dystansie 500 metrów i 1 km.

IV Ciężka Dycha odbyła się w sobotę 23 czerwca w leśnictwie Osuchowa. Organizatorem zawodów z cyklu biegów imienia Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego jest Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka.

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora.