Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Piłka nożna


Puchar Polski w okręgu COOZPN. Kto w nim zagra?

Rywalizacja w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka została zaplanowana na środę 15 sierpnia. W pierwszej rundzie zaprezentują się zespoły z A i B klasy. W sumie swój akces do rywalizacji zgłosiło 21 zespołów. Kto wystąpi?

wasewo_iskra1_07_09_17

Czas na zgłoszenia zespoły z naszego okręgu miały do 31 maja 2018 roku. W pucharowych rozgrywkach chce walczyć osiem zespołów z A klasy: Błękitni Raciąż, Jutrzenka Unieck, Narew 1962 Ostrołęka, Konopianka Konopki, KS Wąsewo, Orzeł Sypniewo, Pełta Karniewo i Bartnik Myszyniec.

Z zespołów B klasy w akcji zobaczymy drużyny: Wymakracz Długosiodło, WKS Mystkówiec Stary, Iskra Zaręby Kościelne, Orz Goworowo, GKS Gumino, Gladiator Słoszewo, Opia Opinogóra, FC 2012 Różan, Gryf Kownaty Żędowe, Tamka Dzierzgowo, GKS Andrzejewo, Wkra Radzanów i Olimp Ciechanów.

Pierwsza runda zostanie przeprowadzona w środę 15 sierpnia o godz. 17.30. Możliwe, że w zestawieniu znajdą się jeszcze rzutem na taśmę zespoły, które zapomniały o dopełnieniu zgłoszenia do Ciechanowsko Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. 

W drugiej rundzie zaplanowanej na środę 22 sierpnia do rywalizacji przystąpią zespoły z ligi okręgowej. Od V rundy zaplanowanej na środę 26 września do zmagań przystąpią drużyny z IV ligi mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies