Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Tenis


Pecura ze srebrem w mistrzostwach (zdjęcia)

Emilia Pecura z Ostrowi Mazowieckiej wywalczyła drugie miejsce w gronie juniorów do lat 16 w III Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie zabrakło emocjonujących pojedynków.

2018/07/emilia-pecura-tenis-jpg_5b44650b14925

Emilia Pecura w kategorii juniorów musiała uznać jedynie wyższość Jakuba Jachimczaka z Legionowa.

Na najniższym stopniu podium stanął Mikołaj Kosek z Ostrołęki. W gronie juniorów rywalizowała także Agata Dębek, która ukończyła rywalizacja na szóstej lokacie.

W drugiej kategorii mini tenis rywalizowali najmłodsi zawodnicy, rozpoczynający swoją przygodę na kortach ziemnych. Rywalizację wygrał Adam Dzieniszewski z Ostrowi Mazowieckiej, a na podium uplasowali się Borys Michalik i Paulina Bieżuńska. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli Marta Sagała, Łukasz Opęchowski i Lena Domurad.

Młode nadzieje tenisa ziemnego nagradzali wspólnie prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Rafał Wyrębek oraz przedstawiciel powiatu ostrołęckiego Katarzyna Grodzka, życząc dzieciom i młodzieży dalszego rozwijania sportowej pasji.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies