Ostrovia uległa w Troszynie (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka mają za sobą drugie spotkanie sparingowe przygotowujące do rundy jesiennej ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka uległ KS CK Troszyn 1:4.

2018/07/robert-wilczewski-ostrovia-jpg_5b5583aa35062

Od początku piątkowego starcia zespół z Troszyna przejął kontrolę nad spotkaniem. Na pierwszą bramkę było trzeba czekać do 17 minuty, jej autorem był Przemysław Śnietka. Przed przerwą podopieczni trenera Łukasza Bałazego podwyższyli prowadzenie za sprawą Daniela Wargulewskiego.

Tuż po przerwie trzeciego gola dla KS CK Troszyn zdobył Kamil Dzwonkowski. To jeszcze nie był koniec strzelania tego dnia na stadionie przy ulicy Słowackiego. Czwartą bramkę na konto zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Patryk Kuliś. Żółto-zielonych tego dnia było stać tylko na bramkę honorową, którą kilka minut przed zakończeniem spotkania strzelił Ernest Augustyniak.

W kolejnej grze kontrolnej przeciwnikiem KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka będzie Warmia Grajewo. Mecz został zaplanowany na środę 25 lipca.

KS CK Troszyn - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:1 (2:0)
Bramki: Śnietka 17. D. Wargulewski 28. K. Dzwonkowski 46. Kuliś 65. - Augustyniak 84.

KS CK: Puścian - Kopeć, Grochocki, Abramczyk, K. Dzwonkowski - Śnietka, Bałas, P. Kamionowski, Gutowski, D. Wargulewski - Bałazy oraz Kuliś, Sakowski, Modzelewski, M. Załęski, Piekarski, Łabuda, Sadurski

Ostrovia: Romanik - K. Małkiński, K. Barzał, K. Wątróbski, E. Barzał - J. Małkiński, R. Wilczewski, Sz. Wątróbski, Lipski - Rogalski, Kopacz oraz Żabik, Bednarczyk, Augustyniak, Wasil, Krakowiak