Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Malowali na wodzie z policjantem w tle (zdjęcia, wideo)

Pierwszy turnus półkolonii w Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej dobiega końca. Dla wielu uczestników na pewno będzie to niezapomniany czas. Upał nikomu nie był straszny.

2018/08/malowanie-woda-jpg_5b64405ae2297

- Było zabawnie, ciekawie, pouczająco i kreatywnie: malowaliśmy koszulki i malowaliśmy na wodzie, spotkaliśmy się z policjantem i strażakiem. Byliśmy w kinie, tańczyliśmy, lepiliśmy z gliny i robiliśmy mnóstwo innych fajnych rzeczy - informują organizatorzy półkolonii.

W czwartek 2 sierpnia odwiedziliśmy dzieci podczas zajęć plastycznych. Uczestnicy półkolonii malowali na wodzie. Jakie były efekty ich prac? Zobacz zdjęcia i wideo z wydarzenia.

Na zajęciach obecny był również policjant z ostrowskiej komendy. Podczas spotkania funkcjonariusz powiedział dzieciom jakie miejsce jest najbezpieczniejsze do kąpieli. Ponadto omówił bezpieczeństwo na drodze oraz w kontaktach z obcymi osobami i zwierzętami. Na zakończenie przypomniał o numerach alarmowych oraz sytuacjach w jakich należy z nich korzystać.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies