Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Podsumowano działania "Trzeźwość w przewozie osób"

Ostrowscy policjanci podsumowali poniedziałkowe działania pn. "Trzeźwość w przewozie osób". Akcja miała na celu ujawnianie i uniemożliwianie dalszej jazdy nietrzeźwym kierowcom pojazdów świadczącym usługi przewozu osób. Wszyscy kontrolowani byli trzeźwi.

2018/08/trzezwosc-przewoz-osob-podsumowanie-jpg_5b6bea9f91f44Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

W poniedziałek 6 sierpnia policjanci z ostrowskiej drogówki prowadzili na terenie naszego miasta i powiatu działania pn. "Trzeźwość w przewozie osób".

Na kierujących takimi pojazdami spoczywa szczególna odpowiedzialność, bowiem zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby użytkowników dróg.

- W działaniach wzięło udział sześciu policjantów. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości u kierowców busów i autobusów. Łącznie sprawdzono stan trzeźwości u 27 kierujących, nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Działania będą kontynuowane w przyszłości - mówi sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Ostrowska policja przypomina kierującym, że jazda autem po wypiciu alkoholu wiąże się z surowymi konsekwencjami prawnymi.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies