Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


"To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo". Spektakl dla dzieci (zdjęcia, wideo)

Pouczającą bajkę o zasadach bezpieczeństwa zobaczyli najmłodsi mieszkańcy naszego miasta w letnim ogrodzie biblioteki. Przed widzami zaprezentowali się aktorzy z krakowskiego teatru Maska.

2018/08/spektakl-bezpieczenstwo-jpg_5b6c3cd0c3dbe

- Na każdym kroku znaki drogowe, różne kolory, kształty, obrazki, numery alarmowe, zasady. Jak to wszystko zapamiętać? - pytali dzieci organizatorzy wydarzenia.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, warto jest poświęcić czas na naukę, aby mieć pewność, że potrafimy się odpowiednio zachować w każdej sytuacji. W nauce, w środę 8 sierpnia, w letnim ogrodzie biblioteki pomagali aktorzy z teatru Maska.

Po spektaklu dzieci odwiedziła policjantka wraz z maskotką funkcjonariuszy - liskiem. Omówiono zasady bezpieczeństwa podczas letnich kąpieli oraz w ruchu drogowym.

Na zakończenie przeprowadzono konkurs wiedzy o bezpieczeństwie, w którym nagrodami były m.in. smycze i plany lekcji. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies