Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Żółto-zielone szlifują formę przed III ligą

Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu III ligi. Podopieczne trenera Michała Kacprzaka mają zaplanowane trzy spotkania sparingowe.

2018/05/ostrovia-kobiety-jpg_5af74492e5c65

Już w sobotę 11 sierpnia o godz. 10.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa w Ostrołęce zostanie rozegrany kontrolny mecz z Jantarem Ostrołęka.

Drużyna prowadzona przez trener Beatę Majewską to spadkowicz z III ligi, który będzie rywalem ostrowianek również w walce o punkty w nadchodzącym sezonie.

Następnie w sobotę 19 sierpnia Ostrovia zmierzy się z czwartoligowym zespołem Fuks Pułtusk prowadzonym przez trenera Łukasza Załęskiego. W kolejny weekend ostrowianki zmierzą się z kolei z Fortami Piątnica.

Początek nowego sezonu III ligi w grupie mazowieckiej został zaplanowany na weekend 1-2 września. Ostrovia Ostrów Mazowiecka w pierwszym meczu zmierzy się z zespołem Zamłynie Radom.

W kadrze Ostrovii nie powinno dojść do większych zmian kadrowych. Z treningów zrezygnowały Kinga Bączyk i Dominika Krawczyk, które w nadchodzącym sezonie nie będą reprezentować klubu w rozgrywkach III ligi.

Więcej o przygotowaniach do nowego sezonu w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies