Ostrovia udanie zainaugurowała nowy sezon

Piłkarze Ostrovii udanie rozpoczęli tegoroczne rozgrywki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęki. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w inaugurującym starciu przed własną publicznością pokonali Orzyc Chorzele 2:0.

2018/05/ostrovia-mecz-jpg_5b067a074b1f5

Bramki dla żółto-zielonych strzelali Damian Kopacz i Dawid Wilczewski.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka w sobotnim starciu na stadionie przy ulicy Warchalskiego walczyła ambitnie i chciała pokazać, że jest dobrze przygotowana do sezonu. W pierwszej połowie było kilka klarownych sytuacji. Jedną z nich 20 minucie spotkania wykorzystał Damian Kopacz.

Po zmianie stron kibice na stadionie przy ulicy Warchalskiego doczekali się kolejnej bramki. W 60 minucie meczu gola zdobył niezawodny kapitan zespołu Dawid Wilczewski. Ostatecznie pierwsze ligowe starcie zakończyło się zwycięstwem Ostrovii 2:0 i trzy punkty zostały w Ostrowi Mazowieckiej.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrają w rozegrają w środę 15 sierpnia. W wyjazdowym meczu rywalem będzie Nadnarwianka Pułtusk. Początek meczu o godz. 13.00.

Emocje na stadion przy ulicy Warchalskiego powrócą w sobotę 18 sierpnia o godz. 11.00. Rywalem żółto-zielonych będzie Mazowsze Jednorożec.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Orzyc Chorzele 2:0 (1:0)
Bramki: Kopacz 20. D. Wilczewski 60.

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński, K. Małkiński, Korzeb, Lipski - Rogalski (75. Krakowiak), R. Wilczewski (82. Romanik), E. Barzał (89. Żabik), D. Wilczewski (86. Bednarczyk) - Zacheja, Kopacz (60. Gromek)