Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Deblowe zmagania na kortach. Dołączysz?

Najlepsze pary deblowe z regionu tym razem zawitają na korty ziemne przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Do zawodów zaplanowanych na najbliższy weekend, 18-19 sierpnia cały czas można dołączyć.

2018/08/debel-styla-bulkowski-jpg_5b72950bd97a1

Zgłoszenia do turnieju można kierować do czwartku 16 sierpnia do godz. 20.00 do głównego organizatora z ramienia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Waldemara Rępy pod numerem tel. 662-047-346.

Początek rywalizacji w zawodach został przewidziany w sobotę 18 sierpnia na godz. 9.00. W miniony weekend najlepsze pary deblowe z całego regionu rywalizowały na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Mistrzostwo miasta wywalczyli Adam Styła z Zambrowa w parze z Krzysztołem Bułkowskim z Łomży, którzy w finale pokonali reprezentantów Ostrołęki - Daniela Dąbrowskiego i Jakuba Noska 9:4.

Kto powalczy o trofea w ostrowskim turnieju? Pełną obsadę zawodów poznamy zapewne w piątek 17 sierpnia, kiedy dojdzie do losowania turniejowych grup.

Do przeprowadzenia na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej pozostały jeszcze turnieje tenisowe dla kobiet, turniej mikstów, finałowy turniej Masters oraz Mistrzostwa Miasta Seniorów o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej. Szersze informacje niebawem w naszym portalu.