Opublikowano

"Rotmistrz Pilecki Ofiarowanie". Spektakl ostrowskiej grupy teatralnej

Spektakl "Rotmistrz Pilecki Ofiarowanie" będzie można zobaczyć w środę 19 września w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieck

Spektakl "Rotmistrz Pilecki Ofiarowanie" będzie można zobaczyć w środę 19 września w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Ostrowska grupa teatralna "Rzeczpospolita Apostolska" przybliży losy rotmistrza Witolda Pileckiego.

W scenie zostanie zaśpiewana elegia o rtm. Pileckim do słów Marka Bożykowskiego z muzyką Pawła Andruszkiewicza.

Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Sławomir Konarzewski. Muzyką zajął się Paweł Andruszkiewicz.

Widowisko odbędzie się w środę 19 września o godz. 18.00, natomiast dla młodzieży szkolnej o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz