Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Małkińska policja szuka świadków

Małkińska policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w sierpniu i wrześniu w gminach Andrzejewo, Brok i Małkinia Górna. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komisariat lub pod numerem tel. (29) 746-93-20.

policja_kogut_10_08_17

Uderzył w zaparkowanego opla
Kierujący nieznanego pojazdu nie zachował należytej ostrożności podczas cofania i uderzył w zaparkowanego opla astrę. Do zdarzenia doszło 25 sierpnia około godz. 21.40 przy ul. Kolejowej w Małkini Górnej.

Ciężarówka w rowie. Sprawca zdarzenia uciekł
Kierujący ciemnym samochodem osobowym typu sedan w trakcie manewru wymijania na łuku drogi wjechał na przeciwległy pas ruchu zmuszając kierującego pojazdem ciężarowym typu betoniarka do zjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia około godz. 7.00 w miejscowości Zaręby-Warchoły.

Podpalacz
W rejonie miejscowości Bojany w leśnictwie Nowiny doszło do rozniecenia ognia w lesie. Do zdarzenia doszło 1 września około godz. 16.30.

Graffiti na pociągach
Podczas postoju pociągów na stacji PKP w Małkini Górnej doszło do nałożenia na maszyny tzw. graffiti. Do dewastacji pociągów 15 i 25 sierpnia oraz 2 września.

- Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Małkini Górnej przy ul. Nurskiej 39 lub pod numerem tel. (29) 746-93-20. Można również zgłaszać się całodobowo do dyżurnego ostrowskiej komendy pod numerami tel. (29) 746-92-00 lub 997 i 112 - informuje st. sierż. Marcin Jeliński z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies