Ostrovia bez punktów w Płońsku

Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka w wyjazdowym spotkaniu drugiej kolejki III ligi w grupie mazowieckiej przegrały z DAF Płońsk 2:3.

2018/05/ostrovia-plonsk-jpg_5af743e47d09e

Już w piątej minucie meczu gospodynie objęły prowadzenie za sprawą Alicji Unierzyskiej. Niespełna kwadrans później było już 2:0, a tym razem do siatki rywali trafiła Sylwia Waśniewska. Ostrovia odpowiedziała jeszcze przed przerwą dwoma trafieniami Izabeli Lenarczyk.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisała się Martyna Sobczyńska i przechyliła szalę zwycięstwa na stronę gospodyń. To druga z rzędu porażka Ostrovii Ostrów Mazowiecka w nowym sezonie III ligi mazowieckiej.

W kolejnym meczu podopieczne trenera Michała Kacprzaka zmierzą się z Królewskimi Płock. Spotkanie na stadionie przy ulicy Warchalskiego zostało zaplanowane na sobotę 15 września o godz. 16.00.

DAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:2 (2:2)
Bramki: Unierzyska 5. Waśniewska 18. Sobczyńska 49. - Lenarczyk 24. 37.

Ostrovia: Kazanowska - Cichowska, Grabowska, Komor, Kordyszewska (70. Jarmoluk), Lenarczyk, Malinowska, Pakieła (62. Bagińska), Skowrońska, Stempczyńska, Śladewska