Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Tenisiści zmierzą się w Mastersie

Reprezentant gospodarzy - Daniel Kołakowski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem ostrowskiego Mastersa. Na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej zmierzy się ósemka najlepszych tenisistów z rankingu open.

2018/09/daniel-kolakowski-tenis-jpg_5b9a1f64a0efc

W grupie A Daniel Kołakowski zmierzy się z Sylwestrem Puchalskim z Ostrowi Mazowieckiej, Zbigniewem Kosikiem z Kosowa Lackiego i Kacprem Zalewskim z Zambrowa.

W grupie B kolejny reprezentant gospodarzy Waldemar Rępa zmierzy się z Krzysztofem Bułkowskim z Łomży, Waldemarem Dziurdą i Mateuszem Tarnasem (obaj Ostrów Mazowiecka).

Turniej został zaplanowany na najbliższy weekend, 15-16 września na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej. Początek rywalizacji o godz. 9.00.

W zawodach rolę rezerwowych będą pełnić Michał Klimiuk z Wyszkowa i Bogdan Knap z Komorowa, w przypadku wycofania się lub kontuzji jednego z rozstawionych w grupach Mastersa zawodników.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies