Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Studio Tańca Saltare rozpoczęło nowy sezon

Studio Tańca Saltare mieszczące się przy ul. Lubiejewskiej 19 w Ostrowi Mazowieckiej rozpoczęło nowy sezon. Zajęcia prowadzi Martyna Swaczyna. W nowym grafiku można znaleźć kilka nowości.

2018/09/taniec-saltare-jpg_5b9b742c9adedFot. Studio Tańca Saltare

- Zapraszamy wszystkie panie na latino solo na poziom podstawowy lub zaawansowany oraz na ćwiczenia poprawiające sylwetkę - informuje Studio Tańca Saltare.

Latino solo to zajęcia dla pań, które kochają taniec i ruch. To ciekawa choreografia składająca się z korków latynoamerykańskich, tj. samba, cha-cha, jive, czy mambo.

- Tańcząc w rytmach latynoamerykańskich uczymy płynnie się poruszać w rytm muzyki. Taniec poprawia kondycję, spala kalorie, a to wszystko w porywających rytmach - dodaje studio tańca.

Kolejne zajęcia to tabata. To statyczne i dynamiczne ćwiczenia poprawiające sylwetkę. Lekcja składa się z trzech części. Pierwsza to rozgrzewka składająca się z prostej choreografii rozgrzewająca wszystkie mięśnie. Druga to ćwiczenia ujędrniające i wysmuklające sylwetkę. Ostatnia część zajęć to z kolei stretching, czyli rozciąganie wszystkich mięśni i wyciszenie organizmu po godzinnym wysiłku.

Więcej informacji o zajęciach znajdziecie na stronie taniecsaltare.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies