Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Drugi taneczny sezon z Dress Code Dance Center Bielopotocky

Studio tańca Dress Code Dance Center Bielopotocky zaprasza tancerzy na swój parkiet. W ofercie można znaleźć zajęcia dla dzieci od 3 roku życia oraz młodzieży i dorosłych.

2018/09/dress-code-dance-center-jpg_5b9b9f894e839Fot. Dress Code Dance Center Bielopotocky

Na wszystkich chętnych chcących zmierzyć się z taneczną przygodą czekają instruktorzy Kinga Pochmara, Branko Bielopotocky i Rafał Brodzik.

Stylem wiodącym w Dress Code Dance Center Bielopotocky jest hip hop, ale w grafiku gości również taniec klasyczny.

Przyszłe mamy mogą skorzystać z zajęć dla kobiet w ciąży, a te świeżo upieczone mogą zabrać maluszka ze sobą na zajęcia i wspólnie zadbać o swoje zdrowie. Na rodziców i wszystkich dorosłych uczestników czekają zajęcia dance fitness oraz hip hop.

- Miejsce na parkiecie mają też pary, które mogą szkolić się z tańca użytkowego i przygotować z nami swój pierwszy ślubny taniec. W każdy weekend dzieci mogą urządzić u nas roztańczone przyjęcie urodzinowe - dodaje Dress Code Dance Center.

Studio tańca mieści się przy ul. Lubiejewskiej 19 w Ostrowi Mazowieckiej. Więcej informacji pod numerem tel. 788-375-598.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies