Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Tenis

Agata Dębek z sukcesem na ostrołęckim korcie (zdjęcia, wideo)

Agata Dębek z Ostrowi Mazowieckiej uległa w finałowym starciu w turnieju dla kobiet organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Ostrowianka musiała uznać wyższość Natalii Mazuch ulegając 2:6. Wygrała z kolei turniej młodzieżowy.

2018/09/agata-debek-tenis-jpg_5ba34c8934549

W zawodach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce do zmagań przystąpiły zawodniczki z kilku miejscowości.

W rywalizacji kobiet nie zabrakło zawodniczek z Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym spotkaniu zwyciężyła Natalia Mazuch z Pupkowizny, która pokonała Agatę Dębek z Ostrowi Mazowieckiej 6:2. Do półfinałów awansowały także Łucja Szabłowska z Ostrołęki i Emilia Pecura z Ostrowi Mazowieckiej.

Emocjonujących pojedynków nie zabrakło także w turnieju młodzieżowym, w którym zwyciężyła Agata Dębek w finale pokonując Tymka Wszołka 6:1.

W zawodach mini tenisa najlepszy okazał się Borys Michalik, który odniósł w rywalizacji komplet zwycięstw i nie stracił nawet seta. Drugie miejsce wywalczył Szymon Klewicki, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Paulina Bieżuńska.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprosiło również do rywalizacji w turnieju dla zawodników +40 lat. W zawodach zwyciężył Mirosław Mazuch, który w finale pokonał Marka Dawidczyka 9:3. W turnieju pocieszenia dla zawodników, którzy odpadli w pierwszej rundzie zwyciężył Tomasz Bednarski pokonując Tomasza Budziszewskiego 7:5.

Najlepsze zawodniczki i zawodników dekorowali wspólnie prezes OST Rafał Wyrębek oraz członek zarządu Piotr Mrozek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego.