Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


"Laboratorium Filmu" zainaugurowane. Nowy klub w Jatkach (zdjęcia, wideo)

Klub filmowy w Jatkach rozpoczął swoją działalność. Na pierwszym spotkaniu prowadzący Bartosz Skalik opowiedział o historii kina i o ekranizacjach 3D. Dla uczestników wyświetlono film pt. "123 lata możliwości - czym może być film?".

2018/10/laboratorium-filmu-jpg_5bbb4acccebd1

Spotkania w ramach "Laboratorium Filmu" to spotkania dla wszystkich miłośników kina i filmów. Każdy seans poprzedza krótki wstęp teoretyczny, a po ekranizacji odbywają się dyskusję na temat filmu.

- Pierwsze filmy czerpały bardzo dużo z Charlesa Dickensa. Następnie korzystano z komiksów. Teraz przeżywamy rozwój filmów komiksowych, więc być może jest to ukłon w stronę tych początków montażu - mówił Bartosz Skalik.

Podczas pierwszego spotkania wyświetlono film pt. "123 lata możliwości - czym może być film?". Po obejrzeniu seansu przeanalizowano film z różnych perspektyw.

Inauguracyjne spotkanie klubu filmowego w Jatkach odbyło się w sobotę 6 października. Kolejne zaplanowano na sobotę 20 października o godz. 15.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies