Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Dyrektor ostrowskiego MOSiR mistrzem Polski w piłkarzykach stołowych

Bartłomiej Pieńkowski w parze z Andrzejem Modzelewskim został mistrzem Polski w piłkarzykach stołowych. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zdobył tytuł na początku października w Kołobrzegu.

2018/10/pienkowski-dyrektor-mosir-jpeg_5bbd2a80f2b3aFot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej

Dyrektor ostrowskiego MOSiR wraz z dyrektorem łomżyńskiego ośrodka sportu i rekreacji pokonali w finale rywali 10:5 i pokazali swoją dominację w zawodach.

- Mistrzostwa to jedno z tych przedsięwzięć, które pozwala lepiej poznać się uczestnikom w atmosferze zdrowej sportowej rywalizacji. Cieszę się z tytułu i przy okazji dziękuję dyrektorowi Andrzejowi Modzelewskiemu z MOSiR w Łomży za efektywną współpracę - powiedział Bartłomiej Pieńkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

Zawody odbyły się podczas Forum Instytutu Rozwoju Infrastruktury Sportowej Zarządców i Administratorów obiektów sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies