Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Pijany ostrowianin chciał wyskoczyć z okna

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy 11 Listopada. Dyżurny ostrowskich funkcjonariuszy otrzymał anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który chce wyskoczyć z okna mieszkania.

2018/10/ul-11-listopada-jpg_5bbd3ba5a35fcUlica 11 Listopada w Ostrowi Mazowieckiej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 8 października przed godz. 16.00 w Ostrowi Mazowieckiej.

- Dyżurny naszej komendy otrzymał anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który chce wyskoczyć z okna mieszkania w Ostrowi Mazowieckiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy rozmawiali z mężczyzną będącym pod znacznym działaniem alkoholu. Mężczyzna oświadczył, że żartował i nie miał zamiaru wyskoczyć - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.

Niespełna 30-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies