Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Pijany ostrowianin chciał wyskoczyć z okna

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy 11 Listopada. Dyżurny ostrowskich funkcjonariuszy otrzymał anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który chce wyskoczyć z okna mieszkania.

2018/10/ul-11-listopada-jpg_5bbd3ba5a35fcUlica 11 Listopada w Ostrowi Mazowieckiej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 8 października przed godz. 16.00 w Ostrowi Mazowieckiej.

- Dyżurny naszej komendy otrzymał anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który chce wyskoczyć z okna mieszkania w Ostrowi Mazowieckiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy rozmawiali z mężczyzną będącym pod znacznym działaniem alkoholu. Mężczyzna oświadczył, że żartował i nie miał zamiaru wyskoczyć - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.

Niespełna 30-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Adriana Borowa
To za żarty przewozi się do szpitala? Współczuję pracownikom SOR :(

Patrycja Jastrząb
To fajne żarty. Dobrze, że nie założył sobie pętli i też nie powiedział, że tylko żartował. Raczej musieli sprawdzić czy z tym gościem wszystko w porządku.

Sebastian Grzeszczuk
Sebastian Kempisty warjat czy to ty hahahhahaha

Dominik Równy
hahahahahahah

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies